Državno natjecanje iz njemačkog jezika

U osnovnoj školi Antuna Kanižlića u Požegi održano je od 10. do 12. travnja 2024. godine XXX. Državno natjecanje iz njemačkoga jezika. Sudjelovala su 63 učenika u pratnji mentora. Naša učenica Frida Vučak (2.d) je osvojila 3. mjesto u kategoriji srednjih škola!

Čestitamo našoj učenici i njezinoj mentorici profesorici Dragani Franjić na uloženom trudu i izvrsnom rezultatu!

Tjedan financijske pismenosti 2024.

Rad učenica drugog razreda Klare Šokac i Tajane Trbović, koje pohađaju izbornu nastavu matematike, sudjelovao je na izložbi o provedbi financijske pismenosti u školama. Među prvih 10 najbolje ocijenjenih radova po kriteriju kreativnosti i sadržaja, Klarin i Tajanin plakat je osvojio treće mjesto.

Više saznajte OVDJE.

IB dani otvorenih vrata

Pozivamo sve zainteresirane učenike i roditelje da nam se pridruže na IB danu otvorenih vrata.

Detalje možete pronaći OVDJE.

Naši projekti